Планерування систем

Стратегічне планерування і аналіз систем
ГоловнаIT-безпекаБезпека даних
 

Облако тегов

backup business exchange exec server small windows інформації відновлення даних дозволяє забезпечує захисту копіювання можливість окремих резервне резервного сервера станцій


 

Безпека даних

Існує велике колличество методів захисту важливих бізнес-даних, для малого і середнього бізнесу ми радимо користуватися подальшими методами:

1. Резервне копіювання критично важливих даних
Рішення призначений для маленьких і середніх компанії, що використовують як головний сервер платформу роду Microsoft Windows Small Business Servers, яка забезпечує підприємства малого бізнесу всіма здібностями, обширно використовуваними великими організаціями. Програмний пакет Small Business Servers є набором продуктів Microsoft, тісний вбудованих між собою.

Пропонується комплексний Висновок на базі програмного продукту VERITAS Backup Exec for Small Business Servers, яке ефективно виконує всі задачки, що пред'являються до корпоративних систем резервного копіювання і аварійного відновлення даних. Дане Рішення забезпечує повний захист всіх основних компонентів системи Microsoft Windows Small Business Server: Windows Server, Exchange Server і SQL Server. При всьому цьому підтримуються спеціалізовані можливості по резервному копіюванню даних поштового сервера, сервера баз даних, а також станцій трудящих, за рахунок впровадження інтегрованих в Backup Exec for Small Business Servers і доп програмних модулів. В результаті ви отримуєте централізовану систему резервного копіювання і відновлення даних, яка забезпечить граничний захист корпоративної інформації від втрат.

IT-решение

Сервер резервного копіювання (VERITAS Backup Exec for Small Business Servers) виконує функції обробки трафіку резервного копіювання, ведення журнальчика транзакцій і взаємодії з пристроєм зберігання. Backup Exec for Windows Small Business Servers забезпечує резервне копіювання, відновлення і захист даних, а також підтримку пристроїв резервного копіювання з автоматичною зміною носіїв в єдиному наборі програм для захисту MS Small Business Server 4.5/2000/2003, включаючи MS Exchange Server і MS SQL Server. Продукт також включає програми-агенти для захисту робочих станцій Windows 98/Me/NT/2000/XP.


Резервне копіювання сервера корпоративної пошти (BE Agent for MS Exchange Server)

Агент для MS Exchange Server забезпечує абсолютне резервне копіювання і відновлення всіх компонентів MS Exchange Server, включаючи упроваджені об'єкти, атрибути і складові Outlook, виділяє админам можливість резервного копіювання окремих поштових скриньок з частковим відновленням аж до окремих повідомлень. Присутня можливість проводити резервне копіювання інформації в режимі "он-лайн".
Резервне копіювання сервера баз даних (BE Agent for MS SQL Server)

Вживання агента BE Agent for MS SQL Server гарантує, що дані, що зберігаються, а також дані транзакційної і аналітичної обробки СУБД MS SQL Server стануть захищені від апаратних збоїв або спотворень. Агент надає можливість резервного копіювання і відновлення інформації, що набудовується, аж до значення окремих табличних місць інформаційної бази MS SQL Server. Існує можливість проводити резервне копіювання інформації в режимі "on-line".
Аварійне відновлення (Intelligent Disaster Recovery)

Функція BE Intelligent Disaster Recovery Option, вбудована в BE for Windows Small Business Servers, забезпечує швидке відновлення сервера Windows SBS "з нульової відмітки" ("bare-metal restoration") і повернення сервера в робочий стан в найкоротші терміни, цим дозволяючи зменшити простої. В процесі відновлення можна відтворити незвичайну конфігурацію сервера, або перенастроювати сервер відповідно до свіжого набору устаткування. Використовуючи настановні дискети, диски CD-R/CD-RW або завантаження із стримера, дана функція IDR дозволяє скоро відновити потрібну інформацію в режимі "on-line".
Резервне копіювання робочих станцій (Desktop and Laptop Option)

Модуль BE Desktop and Laptop Option дозволяє заавтоматизировать процедури резервного копіювання призначених для користувача даних з робочих станцій і мобільних компів в централізований архів. Підтримуються різні режими проведення резервного копіювання: безперервний, періодичний, за розкладом і "ручний". Даний модуль також забезпечує надійне відновлення призначених для користувача даних в разі виникнення якихось аварійних обстановок.

2. Завдання дозволів
Операційні системи і сервери можуть допомогти захиститися від втрат даних, викликаних вчинками співробітників. Ми рекомендуємо використовувати Windows XP і Windows Small Business Server, дані програмні продукти дозволяють призначати юзерам різні значенні можливостей залежно від посадових прямих обов'язків.

3. Шифрування прихованих даних
Шифруванням іменується перевлаштування даних у форму, що дозволяє приховати ці дані. Шифрування дозволяє забезпечити конфіденційність і цілісність даних, що зберігаються або передаваних по мережі. Лише авторизовані користувачі мають в своєму розпорядженні свої для розшифровки і відкриття зашифрованих файлів. Шифрування доповнює останні методи контролю доступу і забезпечує доп рівень захисту даних на компах, які можуть бути викрадені (наприклад, мобільні компи або файли виявилися загалом мережевому доступі).

Модель 4: інтегрована

Інтегрована модель аутсорсинга може бути ефективною для компаній, які бажають отримати всі вигоди від аутсорсинга, але не готові самостійно контролювати якість і продуктивність і не хочуть попасти в залежність від...
Етап 3

Зустрічі з учасниками тендеру. Як правило, учасники тендеру хочуть зустрітися з представниками замовника для уточнення складових частин. Необхідно відвести на це досить часу; у нашій практиці такий термін зазвичай складає...

Принципи зведення центру компетенції

Центр компетенції — внутрішня організаційна структура, в завдання якої входить забезпечення якості будь-якого упроваджуваного в компанії програмного забезпечення. Такий центр характеризується єдиними управлінською і технологічною платформами, у тому числі процесами,...

Дивіться такожАутсорсинг бізнес-процесів

В реальний час, окрім IT, є ще два види аутсорсинга: аутсорсинг бізнес-процесів (Business Process Outsourcing - BPO), а також виробничий або промисловий аутсорсинг. Аутсорсинг бізнес-процесів включає велику кількість другорядних функцій....