Планерування систем

Стратегічне планерування і аналіз систем
ГоловнаIT-безпекаIT-безпека
 

Облако тегов

інформації інформаційної атаки бізнесу безпеки делему засобів заходів збереження комп'ютерної компанії одним підприємства побудова погляд позиція процес системи така уявіть


 

IT-безпека

Безпека інформаційної системи підприємства є одним з основних чинників ефективності її використання і безпеки бізнесу. Лише серйозне відношення до заходів щодо створення і підтримки системи інформаційної безпеки в компанії дозволяє забезпечити:
запобігання просочуванню інформації конкурентам;
цілісність передаваної по каналах зв'язку інформації;
доступність і безвідмовність роботи інформаційних систем компанії;
персоналізацію і авторизацію доступу до інформаційних ресурсів корпоративної інформаційної системи.
Побудова системи IT-безопасности прогресивного підприємства - це непростий і серйозний процес, що вимагає суворих пізнань, навику, часу і засобів. Зараз на ринку присутній ряд товарів від різних виготівників, покликаних спростити і прискорити даний процес. Простота управління інформаційною системою і її обороною є одним з принципових умов інформаційної безпеки.

Побудова ефективної і надійної системи захисту може бути лише в разі реалізації всього комплексу заходів по забезпеченню інформаційного збереження, тобто розробки політичні діячі безпеки, вибирання технічних засобів захисту инфи, вивчення службовців і періодичного комп'ютерного аудиту.

IRROX дає широкий діапазон консалтингових пропозицій - від аналізу наявного стану інформаційної системи і присутності рисок до проектування і впровадження систем інформаційної безпеки.

Одним з ключових заморочек комп'ютерної безпеки є небажання людей вірити в те, що з ними може станеться що-небудь нехороше — до того часу, поки ж це не трапитися. У реальності проблеми відбуваються, і ще почастіше, ніж мислять багато юзерів. Вибіркові опити проявили, що 90 % компаній і урядових установ в 2002 р. виявили порушення безпеки власних комп'ютерних систем. 80 % з даних корпорацій і установ ствердили, що зазнали грошових збитків в наслідку проблем комп'ютерної безпеки.

Багато господарів підприємств невеликого бізнесу вважають, що їм не треба мислити про безпеку. "Кінець кінцем, — міркують вони, — кому необхідна моя мала компанія, коли близько стільки великих фірм". Але підприємства малого бізнесу справді піддаються атакам рідше, ніж великі фірми, така позиція не повністю обгрунтована. Во-1-х, маленьке підприємство може бути жертвою великомасштабних атак, таких як загальне поширення черв'яків або збір номерів кредитних карт. Во-2-х, рівень безпеки в крупних компаніях щодня збільшується, тому мережі невеликих підприємств робляться все найбільш симпатичним видобутком для лиходіїв. В-3-х, така позиція передбачає, що всі атаки виходитимуть ззовні.

Незалежно від методу і передумови атаки, відновлення, зазвичай, відбирає багато часу і сил. Уявіть, що ваші комп'ютерні системи виходять з буд на цілий тиждень. Уявіть, що ви втрачаєте всі дані, що зберігаються на всіх компах компанії. Що ваш головний суперник отримав перелік ваших клієнтів, також числа і дані продажів. Скільки часу буде проведений, до цього чим ви зможете знайти делему? Яку шкоду понесе ваша фірма в результаті цих інцидентів? Чи здатні дозволити собі такі втрати?

Це буденний здоровий значення. Ви не залишите офісне приміщення незачиненим на ніч. Те ж саме відноситься до комп'ютерної безпеки. Прийнявши ряд звичайних заходів, ви зможете істотно знизити уразливість обчислювальних систем. Специ в області інформаційних технологій можуть передбачити прості заходи безпеки як величезну і важку делему. До привеликой радості, все легше, ніж може здатися на перший погляд на 1-й погляд.

Звичайно, ніхто не може точно обіцяти беззастережне збереження. Але можливо забезпечити осмислений захист і приготувати план вчинків на варіант збою або атаки. В першу чергу належить порівняти небезпеки і вірогідні результати з витратами на профілактичні заходи.

Аутсорсинг

Коли ми заявляємо про аутсорсинге, ми говоримо про передачу непрофільних активів і дій підприємства в управління зовнішнім підрядчикам або аутсорсинговим компаніям. Необхідна елемент діяльності всякого підприємства - це витрати не...
Етап II

Тут зіставляється вартість забезпечення відібраних IT -функций силами самої компанії і відповідних послуг на ринку аутсорсинга. Спочатку слід поводитися із запитом в аутсорсинговие компанії про вартість послуг, що надаються ними,...

Що це ИТ-стратегия

Про стратегічне планерування в області ІТ в Рф почали замислюватися порівняно не так давно. На погляд сучасного менеджменту під стратегією розуміється довготривалий (як правило, довголітній) план вчинків, направлений на становлення...

Дивіться такожIT-решение

До складу рішення входять свої управління доступом, організації сіток VPN, вбудовані інструменти оборони від атак, антивірусний ансамбль масштабу компанії, і масивні засоби централізованого управління. Крім того, технології відмовостійкої, лежачі в...