Планерування систем

Стратегічне планерування і аналіз систем
ГоловнаIT-безпекаIT-безпека
 

Облако тегов

інформації інформаційної атаки бізнесу безпеки делему засобів заходів збереження комп'ютерної компанії одним підприємства побудова погляд позиція процес системи така уявіть


 

IT-безпека

Безпека інформаційної системи підприємства є одним з основних чинників ефективності її використання і безпеки бізнесу. Лише серйозне відношення до заходів щодо створення і підтримки системи інформаційної безпеки в компанії дозволяє забезпечити:
запобігання просочуванню інформації конкурентам;
цілісність передаваної по каналах зв'язку інформації;
доступність і безвідмовність роботи інформаційних систем компанії;
персоналізацію і авторизацію доступу до інформаційних ресурсів корпоративної інформаційної системи.
Побудова системи IT-безопасности прогресивного підприємства - це непростий і серйозний процес, що вимагає суворих пізнань, навику, часу і засобів. Зараз на ринку присутній ряд товарів від різних виготівників, покликаних спростити і прискорити даний процес. Простота управління інформаційною системою і її обороною є одним з принципових умов інформаційної безпеки.

Побудова ефективної і надійної системи захисту може бути лише в разі реалізації всього комплексу заходів по забезпеченню інформаційного збереження, тобто розробки політичні діячі безпеки, вибирання технічних засобів захисту инфи, вивчення службовців і періодичного комп'ютерного аудиту.

IRROX дає широкий діапазон консалтингових пропозицій - від аналізу наявного стану інформаційної системи і присутності рисок до проектування і впровадження систем інформаційної безпеки.

Одним з ключових заморочек комп'ютерної безпеки є небажання людей вірити в те, що з ними може станеться що-небудь нехороше — до того часу, поки ж це не трапитися. У реальності проблеми відбуваються, і ще почастіше, ніж мислять багато юзерів. Вибіркові опити проявили, що 90 % компаній і урядових установ в 2002 р. виявили порушення безпеки власних комп'ютерних систем. 80 % з даних корпорацій і установ ствердили, що зазнали грошових збитків в наслідку проблем комп'ютерної безпеки.

Багато господарів підприємств невеликого бізнесу вважають, що їм не треба мислити про безпеку. "Кінець кінцем, — міркують вони, — кому необхідна моя мала компанія, коли близько стільки великих фірм". Але підприємства малого бізнесу справді піддаються атакам рідше, ніж великі фірми, така позиція не повністю обгрунтована. Во-1-х, маленьке підприємство може бути жертвою великомасштабних атак, таких як загальне поширення черв'яків або збір номерів кредитних карт. Во-2-х, рівень безпеки в крупних компаніях щодня збільшується, тому мережі невеликих підприємств робляться все найбільш симпатичним видобутком для лиходіїв. В-3-х, така позиція передбачає, що всі атаки виходитимуть ззовні.

Незалежно від методу і передумови атаки, відновлення, зазвичай, відбирає багато часу і сил. Уявіть, що ваші комп'ютерні системи виходять з буд на цілий тиждень. Уявіть, що ви втрачаєте всі дані, що зберігаються на всіх компах компанії. Що ваш головний суперник отримав перелік ваших клієнтів, також числа і дані продажів. Скільки часу буде проведений, до цього чим ви зможете знайти делему? Яку шкоду понесе ваша фірма в результаті цих інцидентів? Чи здатні дозволити собі такі втрати?

Це буденний здоровий значення. Ви не залишите офісне приміщення незачиненим на ніч. Те ж саме відноситься до комп'ютерної безпеки. Прийнявши ряд звичайних заходів, ви зможете істотно знизити уразливість обчислювальних систем. Специ в області інформаційних технологій можуть передбачити прості заходи безпеки як величезну і важку делему. До привеликой радості, все легше, ніж може здатися на перший погляд на 1-й погляд.

Звичайно, ніхто не може точно обіцяти беззастережне збереження. Але можливо забезпечити осмислений захист і приготувати план вчинків на варіант збою або атаки. В першу чергу належить порівняти небезпеки і вірогідні результати з витратами на профілактичні заходи.

Переваги

Ефективна оборона корпоративних ресурсів і безпечна надання даних через Веб-сервер. Гнучка платформа з бездоганною відповідністю "цена/качество". Широкий вибір засобів організації дистанційного доступу і пристроїв авторизації користувачів. Автоматизоване виконання операцій по...
Переваги використання продуктів

При вибиранні програмних засобів, за допомогою яких очікувалося вести розробку спеціального програмного забезпечення АЇС ПБ, розглядалося питання використання СУБД Oracle. Проте після чуйного розгляду всіх плюсів і недоліків цього продукту...

Аутсорсинг бізнес-процесів

В реальний час, окрім IT, є ще два види аутсорсинга: аутсорсинг бізнес-процесів (Business Process Outsourcing - BPO), а також виробничий або промисловий аутсорсинг. Аутсорсинг бізнес-процесів включає велику кількість другорядних функцій....

Дивіться такожПриклад 4. Організація, що розміщує рекламу на телевізійних каналах

Вирушаючи до суперника, колишній ИТ-директор компанії переманив до нього ключових розробників і фахівців з розвитку корпоративної інформаційної системи, яка забезпечувала життєдіяльність підприємства, весь цикл його процесів — від замовлення до...